SitFit sukūrė sėdinčio prie kompiuterio darbuotojo kūno ir akių mankštų programą, kuri atitinka darbuotojų lūkesčius bei remiasi sveikatos, darbo teisės, darbdavius tinkrinančių institucijų reikalavimais. Unikali platforma yra paprasta bei efektyvi kasdieniame naudojime.

Ofiso sindromas būdingas daugiau negu 70% sėdimą darbą dirbantiems darbuotojams. 50 % biuro darbuotojų dėl nuolatinės įtampos ir streso priauga svorio. Dirbant kompiuteriu mirksima maždaug tris kartus rečiau, kas labai kenkia akims.

OFISO SINDROMAS - tai negalavimai, kurie dažnai ir netikėtai pasireiškia sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Šio sindromo priežastimi yra visuma negatyvių veiksnių, kurie būdingi dirbant sėdimą darbą priešais videoterminalus (kompiuteris, planšetė ir kt.).

Ofiso sindromo simptomai ir jų priežastys:
VIRŠSVORIS. Riebalų sankaupos atitinkamose vietose. Žemas aktyvumo lygis darbo metu sąlygoja darbuotojų nutūkimą.
SKRANDŽIO PROBLEMOS. Nevisavertė mityba, užkandžiavimai nesveikais produktais arba greiti užkandžiavimai darbo vietoje, be minimalaus aktyvumo, sukelia itin nemalonius jausmus bei turi didelę riziką peraugti į lėtines ligas.
ŠIRDIES LIGOS. Dažnas kavos vartojimas, rūkymas, o taip pat ir makštos darbo metu nebuvimas (prilyginama rūkymui) neigiamai veikia sveikatą.
HEMOROJUS bei kiti mažojo dubens uždegiminiai procesai. Diskomfortas šiose srityse atsiranda dėl ilgo sėdėjimo vienoje vietoje.
AKIŲ IŠSAUSĖJIMAS. Kondicionieriai bei ekranas dirgina akis, tad ilgainiui galite pajausti rimtenius negalavimus.
NUGAROS, kaklo, pėdų skausmas ar nemalonus sustingimas. Dirbant sėdimą darbą, pamirštama teisinga laikysena, taisyklinga kūno padėtis, dėl to dažnai skudžiamasi sutraukimu, sustingimu, skausmu, raižymu. Teisingi įpročiai, ergonimiška darbo vieta, reguliarios trumpos makštos kūnui ir akims padės pamiršti apie visas rizikas ir negalavimus.